webspor

1.1

webspor televizyonu maç izlemek (Paket Adı: web.sportv) Dzmedia tarafından oluşturuldu ve televizyonu İZLE 9.1'in en son varyantı 19 Aralık 2018'de yenilendi. Web Spor televizyon İZLE, Video Oynatıcılar ve Editörler sınıfındadır. Tüm uygulamaları webspor tv İZLE tasarımcısınd
0/5 No votes
Updated
February 20, 2021
Size
8.2M
Version
1.1
Requirements
6.0 and up
Get it on
Google Play

Report this app

Description

webspor

webspor televizyonu maç izlemek (Paket Adı: web.sportv) Dzmedia tarafından oluşturuldu ve televizyonu İZLE 9.1’in en son varyantı 19 Aralık 2018’de yenilendi. Web Spor televizyon İZLE, Video Oynatıcılar ve Editörler sınıfındadır. Tüm uygulamaları webspor tv İZLE tasarımcısından kontrol edebilirsiniz. Şu an itibariyle bu uygulama hiçbir şey için değil. Bu uygulama Android 4.0.3+ ‘da APKFab veya Google Play’den indirilebilir. Tüm APK / XAPK belgeleri APKFab.com hızlı indirme ile benzersiz ve% 100 korumalıdır.

HAKKIMIZDA Uygulamamız, uygulamamızda yer alan radyo ve yayınların yanı sıra logoların içeriğinden sorumlu değildir ve ayrıcalıklarının onlarla bir yeri vardır. Başvurumuz, iletimlerde herhangi bir iyileştirme yapmadığı, terfi pozisyonu başvurusunun kayıt yaptırmadığı ve fta’nın (Yayınlanmasına İzin Verilen) iletişimlerini tamamen hareket ettirdiği için herhangi bir kapasitede herhangi bir yasal yükümlülük kabul etmemektedir. Tüm yükümlülüklerin telekom istasyonu ile bir yeri vardır. Telif haklarınızı hiçbir koşulda göz ardı ettiğimizi kabul ettiğiniz varsayılırsa, yetkili posta hesaplarınızla iletişime geçtiğiniz varsayılarak dağıtımlarınız hızlı bir şekilde kaldırılacaktır.

webspor

webspor apk indir canlı maçların, televizyon ve spor yayınlarını yapan çok yönlü bir android uygulamasıdır. Spor haberleri hakkında anında uyarı veren yasalar üzerinde dağıtımlara sahiptir. bu, tek bir uygulama aracılığıyla birçok avantajdan yararlanmanızı sağlayan inanılmaz derecede akıllara durgunluk veren bir Android uygulamasıdır. Türkiye ve tüm gezegendeki hemen hemen her oyunu takip etme şansı sunan uygulama aynı şekilde güncel oyun haberlerini de paylaşıyor. Derneklerin kurulum ve puan tablolarını takip edebileceğiniz uygulamada genel yönlendirmelere ek olarak erişilebilir.

webspor maç yayını

Ttelevizyon uygulaması çok işlevsel bir arayüze sahiptir. aralık. Haberler, enstalasyonlar, canlı yayınlar gibi seçenekler arasından ihtiyacınız olan aralık’ı tıklayarak ilginizi çeken kanalları görebilirsiniz. Ayrıca uygulamasında film, anlatı ve animasyon bölümlerine ek olarak erişilebilir.

Web bağlantınız ve android telefonunuz olan maç yayını her yerde kullanabileceğiniz uygulama, maçları izlerken sürekli televizyon izleme keyfi sunuyor. Tamamen ücretsiz olan uygulamayı telefonunuzdan veya tabletinizden kullanabilirsiniz.

Google Play

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *