putty indir

unknown

putty indir SSH unknown Kil SSH telnet client (Paket Adı: com.kvapps.macun) KV Uygulamaları tarafından oluşturulmuştur ve en son Clay SSH 1.9.2 formu 5 Mayıs 20
0/5 No votes
Updated
January 15, 2020
Size
2.1M
Version
unknown
Requirements
5.0 and up
Get it on
Google Play

Report this app

Description

putty indir

putty indir SSH unknown Kil SSH telnet client (Paket Adı: com.kvapps.macun) KV Uygulamaları tarafından oluşturulmuştur ve en son Clay SSH 1.9.2 formu 5 Mayıs 2018 tarihinde yenilenmiştir. Clay SSH Yazışma sınıfındadır.

Tüm uygulamaları Clay SSH tasarımcısından kontrol edebilirsiniz. Şu an itibariyle bu uygulama hiçbir şey için değil. telnet ve ssh Bu uygulama Android 4.0+ ‘da APKFab veya Google Play’den indirilebilir.

putty indir

Tüm APK / XAPK belgeleri APKFab.com hızlı indirme ile benzersiz ve% 100 korumalıdır.
Clay Connectbot Korumalı bir Kabuk (SSH) müşterisidir.

Eşzamanlı SSH toplantılarını denetleyebilir, güvenli geçişler yapabilir ve farklı uygulamalar arasında çoğaltabilir / yapıştırabilir.

Clay Connectbot Korumalı bir Kabuk (SSH) müşterisidir. Eşzamanlı SSH toplantılarını denetleyebilir, güvenli geçişler yapabilir ve farklı uygulamalar arasında çoğaltabilir / yapıştırabilir.

Clay Windows 10 – SFTP, Telnet ve SSH sözleşmeleriyle senkronize edilmesi amaçlanan küçük bir yardımcı program. Temel bileşeni, sıra dışı RSA veya DSA anahtarları üretme kapasitesidir. Uygulamanın arayüzü, veri özet segmentleri ile geliştirilmiş bir sipariş satırı olarak planlanmıştır.

putty indir telnet client

Clay SSH Güvenli Kabuk (SSH) müşterisi. Eşzamanlı SSH toplantılarını denetleyebilir, güvenli geçişler yapabilir ve farklı uygulamalar arasında çoğaltabilir / yapıştırabilir.

Bu müşteri, UNIX tabanlı sunucularda düzenli olarak çalışan Güvenli Kabuk sunucularıyla arabirim kurmanıza izin verir.

Web üzerinden güvenli ilişkilendirmeler kurmanıza izin veren ve kurulması gerekmeyen iyi bilinen bir SSH ve Telnet müşterisidir.

Yazılım mühendisleri ve organizasyon yöneticileri için açıkça planlanmıştır, bu da yeni başlayanların kullanımı kolay görmeyeceği anlamına gelir. Program, dokümantasyon içermeyen temel ve makul bir arayüze sahiptir.

Açık bir şekilde açık olmasına rağmen, Clay çok yapılandırılabilir ve gelişen dernekler, toplantılar, SSH güvenliği ve şaşırtıcı bir şekilde pencerenin varlığı için çok sayıda seçenek içeriyor.

0.61’den gelen hata düzeltmeleri, özellikle şifrelerin yanlışlıkla bellekte kalmasını önleyen bir güvenlik düzeltmesi.

0.61’den gelen hata düzeltmeleri, özellikle şifrelerin yanlışlıkla bellekte kalmasını önleyen bir güvenlik düzeltmesi.

Google Play

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *