Passat Traffic Racer

2.0

4.4/5 Votes: 115
Updated
June 18, 2022
Size
86 Mb
Version
2.0
Requirements
6.0 and up
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Passat Traffic Racer

Passat Traffic Racer, yolculuğunuza Volkswagen Passat ile başlayın ve Yarış Otomobil Sürüş Simülatörü 2022’de gerçek bir otomotiv kullanmaktan muhtemelen en iyi şekilde yararlanın. Sporun içinde bir dizi sürüş modu vardır, Meslek Modu, sonsuz bir spora katılabileceğiniz, yoğun bir araç akışında zorlu bir meslek ve tam görevler oynayabileceğiniz anlamına gelir. Yeni yarış pistleri açın, Drag Yarışı yapın ve birincil yarışçı unvanı için yarışın.

Passat Traffic Racer

Serbest Sürüş Modu, geceleri şehri keşfedebileceğiniz ve cadde yarışlarına daha derinlemesine bakmak için muazzam bir açık dünyada lüksleşebileceğiniz anlamına gelir. İçinde spor, muhtemelen otomatik yönetim modu sorunu seçebilirsiniz. Koçluk modu, gerçek bir sürüş uzmanlığı elde edebileceğiniz ve sürüş fakültesinden sorunsuzca mezun olduktan sonra ehliyet alabileceğiniz anlamına gelir.

Zorluklar, yeni araçların ve yarış pistlerinin kilidini açmak için ödüller kazanmak için sürüş, yarış ve sürüklenme uzmanlığınızı inceledi. Araçlarınızın en yüksek hızını kontrol edin, sürüklenin ve asfaltta çörek yapın.

Otomotiv video oyunları seçenekleri:
– Harika üç boyutlu grafikler
– Kolay ve pratik otomotiv ile ilgili
– Çok muazzam hızlı araçlar
– Akşam metropolü sürüşü ve cadde yarışı
– Minibüsler, otobüsler ve Suv’larla birlikte oynanamayan ziyaretçilerin zengin çeşitleri.
– Boya ve tekerleklerle temel özelleştirme
– On-line liderler ve başarılar
– Otomobil tuning seçenekleri

Passat Traffic Racer, sporun içinde tamamen farklı araçların sürülmesinin gerçek fiziğini algılayabileceğiniz anlamına gelir. Gözlemde yarışan veya toplu olarak ücretsiz bir yolculuğa çıkan arkadaşlarınızla çok oyunculu bir sporun parçası olun.

Aşırı Otomobil Sürüş Simülatörü sporu oynamak tamamen ücretsizdir! Sadece Volkswagen Passat’ınızın direksiyonuna oturun ve yarış sporundan yararlanın, sürüklenin. Bu sürüş simülatörü, tam hızda hızlı sürüş için özel olarak tasarlanmıştır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *