3.8/5 Votes: 26
Updated
May 30, 2022
Size
Varies with device
Version
1.5
Requirements
4.4 and up

Report this app

Description

Mount Sword

Dünyamız üç ana dünya savaşından geçti. Birincil dünya mücadelesi, ikinci dünya mücadelesi ve soğuk mücadeleydi. Mount Sword oyununa geldiğimizde, birincil dünya mücadelesi bağlamında yaşıyor olabiliriz. Mücadele patlak verdi en kısa sürede, rakipler güçlü Orduları koymak için gerekli. Bölgeyi savunmak için ordunu kullan.

Mount Sword

Ya da zayıf uluslararası yerleri yenmek için orduyu kullanın. Rekreasyon içinde Mount Sword’da. Bir ülkenin, bir ulusun kralı olduğun ortaya çıktı. Bu yüzden kişisel bölgenizi artırmak için ordunuzu bu kadar sağlam geliştirmelisiniz.

Rekreasyon Mount Sword bize saf ve canlı bir his veriyor. Yapımcı, oyunculara esasen en gerçek uzmanlığı sunmayı amaçlayan oyunu piyasaya sürüyor. Şiddetli, kanlı savaşlar. Bir dünyada yer mücadelesi her yerdedir. Başa çıkman gereken ilk şey orduya yatırım yapmak. Yenilmez ordular kur. Güç mevcut. İnsan olmak korkmaktır. Ne için hazırsın? Mount Sword’un dünyasına gelin: Şimdi Yeni Topraklar.

Bölgelerde Savaş

Mount Sword gezegeninde cezalandırmayı önerdiğiniz uluslararası yerleri iki kez düşünmek ve titizlikle seçmek bir zorunluluktur. Uluslararası konumlar arasındaki bağlantı hakkındaki ayrıntıları titizlikle öğrenin.

İki kez düşünmek ve Mount Sword üzerinde cezalandırmayı önerdiğiniz ulusları titizlikle seçmek önemlidir. Uluslar arasındaki bağlantı hakkındaki ayrıntıları titizlikle öğrenin. Güçlü bir otoriteyle mücadele etmeyi seçerseniz, bu sizin için zahmetli olur.

Küçük ordu ile savaş kazanmak çok zor olacaktır. Yapmanız gereken liderlik yeteneğinizin yüksek olmasını sağlamaktır. Kazandığınız ganimeti dostlarınızla paylaşın. Bu ganimeti tanıtmak için , Mount Sword ulusunuza karşı koymak için büyük miktarda para kazandıracaktır.

Güçlü bir otoriteyle mücadele etmeyi seçmezseniz, bu savaş çok kolay olur. Kendi ordunla savaş kazanırsan krallar seni onurlandırır. Fazla paralar kazanmak için sadece savaşmak yetmez. Anlaşmalar ve ticaretler devletler arası barış sağladığında çevrenizdeki düşmanlara tek yürek olarak meydan okursunuz ve eminim kazanacaksınız.

Mükemmel, mantıklı bir kişiye dönüşme hissinden faydalanmak istediğinizi varsayalım. Dünyayı birleştirme hırsını taşı. Dünyanın her yerinde keşif yapmak için ordunu taşı. Mount Sword’un oyun dünyasına gelin:

MS Atınızın toynaklarının dünyanın tüm unsurlarına basılabileceği yer. Yüksekte olma hissinden faydalanın. Ulus zengindir. İmparator olmanın seçkin ordu yolları vardır. Hepsi sizi Mount Sword’da bekliyor. Savaş için oyunu oyna ve taktiklerini göster.

Google Play

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *