mafia city apk

mafia city apk mobil oyunu dünya, inanılmaz derecede suçlu mafya babası olmak hakkında tasarımcıdan olağanüstü çok yönlü bir prosedür oyunudur. Oyunda, oyunu bi
3.7/5 Votes: 3

Report this app

Description

mafia city apk

mafia city apk mobil oyunu dünya, inanılmaz derecede suçlu mafya babası olmak hakkında tasarımcıdan olağanüstü çok yönlü bir prosedür oyunudur. Oyunda, oyunu bir kanun kaçağının milyonlarca oyuncu işi ya da gizli dünyadaki güç ve iş bölgeleri için ünlü sahiplerin başı olarak oynayacaksınız.

Mafya Şehri size mafya dünyasının en gerçek hissini sunmaya yemin ediyor. Bu yazımızda sizlere Mafia City APK adlı oyunun APK belgesini ücretsiz olarak vermek isteyebiliriz. sadakat var önemli değil Bu anın bittiğini düşünmek için lütfen bizimle birlikte gidin!

Ayrıca, burada sadece oyuncular benzer bir sınıfın oyun özellikleri bir turunu daha beğenebilirler,

mafia city Oyunun ayarı son 30’lu yıllarda belirlendi. canlı strateji kanun kaçakları ile şaşırtıcı bir kavgadan sonra, bir taksi şoförü Tommy tesadüfen garip mafya dünyasına sürüldü.

En başından beri, Salieri ailesiyle birlikteyken garipti dünya çapında, ancak gerçek para ve liberal ödüller Tommy’nin gözlerini kararttı ve bu anlaşmayı göz ardı etmesini düşünülemez hale getirdi.

mafia city apk

Bir ton kesinti noktasını yendikten sonra, riskler ve giderek daha fazla nakit elde etmek. çevirebilen profesyonel Yine de, ne kadar çok olursa, o kadar suçlu olur işe alınmayı.

Tommy sonunda Salieris’ten saygı duydu (buna “saygı” olarak atıfta bulunmamız gerekiyordu). Her halükarda, bu pozisyon aynı şekilde onu şaşkına çeviriyor. Daha çok düşündü, istemeden seçtiği yeni hayat için kendisiyle savaştı.

mafia city apk, oyun loş tonlar, yanan aktiviteler, ateşli silahlar ve cephane ile yüklendiğinde gerçek bir suç dünyasını taklit eder. Asıl amacınız, bir grup kurmak, hırsızlık görevlerine katılmak, farklı paketleri yok etmek ve yok etmek için Tommy’nin rolünü üstlenmektir.

Önemli olan, Mafya Efendisi’nin eşsiz durumu için yarışmaktır. mod apk Ayrıca, oyuncular ayrıca her gün düzenlenen web tabanlı dövüşlere katılma şansına da sahipler. Oyun dünya çapında erişilebilir.

Diliniz veya etnik kökeniniz ne olursa olsun, “Evlat Edinen bir ebeveyne” dönüşme fantezisi için mücadelelere katılabilirsiniz.

Mafia City’de, şimdiye kadarki iyi bilinen Ekonomik krizin yaşam biçimi ve mühendisliği ile Amerika’da popüler bir yer olan 12 kilometrekarelik Yeni Cennet şehri’ni aşacaksınız.

Burada çok sayıda iyi bilinen sürüyle karşılaşacaksınız. Bölgenizi büyütmek için buradaki en etkileyici grubun üstesinden gelmek için dürüst bir çaba göstermelisiniz.

Farklı grupları yok etmenin ya da vahşi bir çatışmaya dalmanın yanı sıra, mafya şehri ayrıca son 30’lu yıllarda ABD’deki olaylarla motive edilen 20’den fazla nefret misyonuna sahiptir. bu misyonlara ilgi duymak size başka bir eğilim sunacaktır.

Oyunda mantıklı görevler ve plan bileşenlerine sahip 60 inanılmaz araç var. Buna ek olarak, mafia city apk aynı şekilde size Saldırı tüfekleri, kilitli ateşli silahlar, av tüfeği, homerun çubukları gibi çeşitli silah stokları da sunuyor … Zaferlerinizi gerçekten canlandırıcı hale getirecekler.

Üssünüz kritik bir noktadır, bu yüzden önce farklı yapıları açmak ve elden geçirmek için güncellemelisiniz. mafia city apk, her biri kendi etkisi olan, inşa etmek istediğiniz bir ton yapıya sahiptir.

Örneğin, bir eğitim merkezi ordunuzu kurmanıza ve açmanıza yardımcı olacaktır; Kaçakçılık pazarı, arkadaşlarınızla sohbet edebileceğiniz yerdir; tıbbi klinikler askerlerinizi tamir etmede size yardımcı olur.

Ayrıca, güvenlik odağı, girişim odağı, kaçakçılık pazarı gibi araştırmanız için çok sayıda farklı yapı vardır…

Oyun, hemen hemen tüm lehçeleri deşifre etmek için donatılmış, son derece yetkin bir yorumlama çerçevesine sahip, dünya çapında tek bir sunucuya sahiptir.

Bu nedenle, Mafya Şehrinde, oyuncu sayısı inanılmaz derecede büyük ve çeşitli yerlere kaydırılıyor. Mafyada önemli bir kılavuz, dayanıklılığın olmamasıdır.

Bunu gözden kaçırdığınızı ve bugün düşmanı yok etmediğinizi varsayarsak, rakip yarın sizi öldürebilir.

Oyun, mafia city apk inanılmaz görüntü kalitesi getiren 3D Dayanışma yeniliği ile olağanüstü illüstrasyonlara sahip. Buna ek olarak, oyuncular, pratik olarak gerçek bir dünyayla karşılaşmanızı sağlayan keyifli yüz resimleriyle 360 derecelik devrimi yakınlaştırabilir, uzaklaştırabilir. Ses ve efektler ayrıca son derece benzersiz ve nettir.

Mafya Şehri hem etkileşim hem de illüstrasyonlar açısından çekici bir oyundur. Oyunla ilgili birçok ilgi çekici şey var, örneğin Mafya paketleri arasındaki mücadele, üsler inşa etmek ve farklı takımların üstesinden gelmek için stratejik düşünceyi kullanmak …

Şu an itibariyle Modgameapk, oyunculara Mafya Şehri APK’sı sağlıyor. size birçok büyüleyici değişiklik getiriyor. Size en iyi oyun deneyimini sunmaya yemin ediyor.

mafia city apk, gezegenin dört bir yanındaki çok sayıda oyuncu arasında ün kazanmış muazzam bir çok oyunculu teknik oyundur. Kendi takımınızı düzenleyin, farklı toplantılardan suçluları işe alın ve farklı oyuncularla kendi hizipinizi oluşturun.

Silah ve araç satın alın, en güzel bayanlarla konuşun ve ulaşabileceğiniz her şeyin kontrolünü elinize alın. Mafya Şehri, her şeyi yapabilecek yönetici olmanıza izin verir. Yine de, etrafta karşılaştırmalı köpekbalıkları olduğunu unutmayın.

Tedbirsiz bir faaliyet sonuncunuz olabilir. Sürünün nihai kaderini sürekli düşün. Kaçak piyasada taban ve neden ban faaliyetleri, exchange silah büyümek ve dernekler bir organizasyon foster. Sadece en topraklı suç kentinin başına dönüşebilir.

Mafya konulu oyunlar tüm dünyada iyi bilinmektedir ve şu anda Android cihazlar için ideal bir fırsattır. Size bu sistemin temel unsurlarını sunuyoruz.

Herhangi bir taşınabilir metodolojinin yararı, etkileşime çok derinden dalmak için zorlayıcı bir neden olmamasıdır. Gerçek şu ki, bu oyunlar çeşitli çiftliklerden farklılaşmamış ve Mafya Şehri özel bir durum değil.

Bununla birlikte, burada bu tür için standart dışı ayarları takdir edebilirsiniz. Bir insanın ilerlemesini veya klanını zafere götürmek bir şeydir ve bir mafya kabilesine liderlik etmek bir şeydir!

Böyle bir ayara sahip bu kadar sayısız oyun yoktur ve metodolojiler hakkında konuştuğumuzu varsayarsak, hiçbir şekilde pratik olarak hiçbiri yoktur. Mafya Şehrini oynamak son derece basittir.

Örnek sistemlerde olduğu gibi her hareketi iyice düşünmek zorunda değilsiniz. Gerçek şu ki, oyunu her gün birkaç kez ziyaret etmeniz ve bina geliştirmenin temel ilerlemesiyle tanımlanan farklı siparişler vermeniz yeterlidir.

Ayrıca, günlük tazminatlar, bitmiş yolculuklar ve diğer alışılmış görevler temin etmek de düşünülebilir.

mafia city apk sadakat var

Standart mekaniğe rağmen, Mafia City’nin yaratıcıları, çocuklar denilen harika genç bayanlarla ilgili bir ekstra sundu. Ödemenize veya farklı niteliklerinize yardımcı olabilirler.

Her ne olursa olsun, ödül almak için, gerçekten uzun süre gözlüklerin altında mücevher pozisyonunu bulmak istersiniz. Mutlak çaba sayısı sınırlıdır, bu nedenle sürekli olarak ödül alamazsınız.

Eşzamanlı olarak, gözlük gelişmelerini izlemek zordur – her şey aşırı hızlı gerçekleşir. Bu yüzden meleklerden iyileştirmeler almak bir piyangodur. güç için mücadele edin…

Google Play

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *