hwmonitor indir

1.09

hwmonitor indir Sadece giderek artan bir ölçüde gelişen dünya değil - bilgisayarlar giderek daha inanılmaz hale geldikleri yoldan devam ederek, gerçek anlamda ı
0/5 No votes
Updated
September 13, 2021
Size
258k
Version
1.09
Requirements
2.3.3 and up

Report this app

Description

hwmonitor indir

hwmonitor indir Sadece giderek artan bir ölçüde gelişen dünya değil – bilgisayarlar giderek daha inanılmaz hale geldikleri yoldan devam ederek, gerçek anlamda ısınmaya başladılar.

CPUID hwmonitor indir şimdi yardımcı olabilir. Aynı şekilde uygun yorumu da alabilirsiniz.

En iyi bilgisayarların ve iş istasyonlarının aşırı ısınmayı doğal olarak kontrol eden ve sıcaklığı yönlendiren bir fana sahip olma şeklinden bağımsız olarak, özellikle sayısız dış aygıtla ilişkilendirildiğinizde, bu genellikle% 100 katı değildir.

HWMonitor hakkında faydalı olan şey, aynı anda sizin için bir araç olmasıdır,

hwmonitor indir

bilgisayarınızın vazgeçilmez gücü ve sıcaklığına dair anlık veriler sağlarken, olağanüstü derecede aydınlatıcı ve soruna katkıda bulunmaz. Gerçek şu ki, herhangi bir kuruluşa ihtiyaç duymuyor ve olduğu gibi.

EXE belgesinden çok iyi çalıştırılabilir. hwmonitor indir hiçbir kaydı kataloğa kopyalamaz veya kasayı herhangi bir kapasitede değiştirmez.

HWMonitor muhtemelen size çok daha fazla sayıda ölçüm gösterir – yani, illüstrasyon kartlarının sıcaklığını gerçekten kim bilmek zorundadır?

HWMonitor, sizi bilgi ile ezilmekten korumak için bir tür temel ve gelişmiş görünüm içerdiğini varsayarsak değerli olacaktır, ancak temelde gerçekten ihtiyacınız olması durumunda veriler vardır.

Fanınızın mesleği uygun şekilde yapmadığından veya PC’nizin garip bir şekilde sıcak olduğundan endişe duyduğunuzu varsayarsak, HWMonitor kesin bir kontrol aracıdır.

Başka bir ücretsiz seçenek aradığınızı varsayarsak, Orijinal Temp veya AMD Framework Ekranını denemenizi öneririz.

Akü kontrolü: voltaj, limit, aşınma ve şarj seviyesi. Asus ROG (Republic of Gamers) serisi anakartlar için destek. Yeni sensör çipleri: Fintek F71808E ve F71869, Nuvoton W83795G.

Bilgisayarınızın çerçeve sıcaklığını, voltajını, fan hızını ve diğer birçok önemli unsurunu ve faktörünü temel pencereden görebileceğiniz CPUID hwmonitor indir Master programı ile aslında tüm ekipmanınızın nasıl çalıştığını taramak isteyeceksiniz.

Çizilmiş ağaç görünümü nedeniyle, aslında her sınırı etkili bir şekilde taramak isteyeceksiniz. Ayrıca, işlemcinin merkez sıcaklığını da görüntüleyebilir ve görüntüleyebilirsiniz.

PC çerçevesi için oluşturulmuş, sıcaklık, fan hızı gibi birçok noktadan noktaya kapasiteyi işleyebilir. Bilgisayar çipi merkezi sınav etkileşimini, ayrıntılandırmayı ve önemli noktaları göstermeyi düşünebilirsiniz.

X64 bit desteği ile windows uyarlamaları ile uygulanabilir. Aynı şekilde, belirttiğiniz Ip adresine alternatif bir kuruluşla arabirim kurabilirsiniz. Basit bir arayüze sahip olan CPUID hwmonitor indir Profesyonel programlamanın kullanımı zor değildir.

Programın bir diğer unsuru, her toplantı için diyagramlar oluşturabilmenizdir. Anakartın, konsolun ve modelin özünü yöneten CPUID HWMonitor Master nedeniyle, merkezi işlemcinin merkez sıcaklığını işleyebilirsiniz.

hwmonitor indir fan hızı

son zamanlarda teslim edilen en yeni formların unsurlarını birleştiren bu programla, çerçevenizin sıcaklığını, voltajını, fan hızını ve diğer dalgalanmalarını zahmetsizce ölçmek ve izlemek isteyeceksiniz.

Bu nedenle, PC’nizin tutarsızlığını temel bir açıklayıcı diyagram ile görmek, merkezi işlemci merkezinin sıcaklığını inceleyerek araştırmak, Tcp / Ip ile arabirim kurarak bir kuruluşla daha ilişkilendirmek ve uzak bilgisayarın sensörlerini bir Tcp / Ip ilişkilendirmesi oynayarak taramak isteyeceksiniz.

CPUID hwmonitor indir Star programının temel ve a la mode kullanıcı arayüzü ile, aslında bu çok sayıda incelemeyi rahatça oynamak ve programı kısa bir süre için boğmak isteyeceksiniz.

HWMonitor Ace, Android gadget’lara adanmış bir refah kontrol programıdır. Kademeli olarak farklı bir sıcaklık düzenlemesi (gadget’a bağlı olarak), pil verileri (voltaj, sıcaklık ve şarj seviyesi) ve bilgisayar çipi kullanımını gösterir.

Gözlem bilgileri, Windows için HWMonitor Professional çalıştıran bir bilgisayarda veya başka bir Android aygıtında gösterilmek üzere yakındaki bir kuruluş üzerinden gönderilebilir.

Benzer şekilde, HWMonitor Professional, Android gadget’ınızdan en fazla 10 çerçeveyi (Windows PC veya Android gadget) görüntülemenize izin verir. Adımlar aşağıdaki gibidir :

1-Uzak bir ilişki için kontrol edilen çerçevenin düzenlenmesi :

– PC windows: Windows için HWMonitor Genius’u tanıtın izlemeniz gereken PC’de, daha sonra bu noktada dinleme moduna geçin. Makine adını ve IP adresini not alın.

– Android: Takip etmeniz gereken gadget’ta Android için HWMonitor Expert’i tanıtın, ardından bu noktada kontrol etmeye başlamak için yakındaki ekrana (ilk geçiş) tıklayın.

Ayarlar sayfasında dinleme modunun işaretli olduğundan emin olun. Makine adını ve IP adresini not alın.

2-Android gadget’ınızdan arayüz :

Android cep telefonunuzda HWMonitor Master’ı çalıştırın, ardından bu noktada Uygulama menüsünden Gadget Ekle’yi seçin veya etkinlik çubuğundaki PC sembolüne tıklayın.

Ardından, bu noktada, makinenin adını veya IP adresini girin ve tamam’ı seçin. İlişkilendirmeyi başlatmak için özet içinde makineyi seçin.

Android cep telefonunuzda HWMonitor Master’ı çalıştırın, ardından bu noktada Uygulama menüsünden Gadget Ekle’yi seçin veya etkinlik çubuğundaki PC sembolüne tıklayın.

Ardından, bu noktada, makinenin adını veya IP adresini girin ve tamam’ı seçin. İlişkilendirmeyi başlatmak için özet içinde makineyi seçin.

3-Bir ekranı ortadan kaldırın :

Yıkıktan kurtulmak için ekranda uzun bir çırpıda (3 saniye gibi bir şey) yapın.

Google Play

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *