hustle castle hile

1.47.0

hustle castle hile hileli mod Bir kalkınma moğoluna dönüşmek ve kendi krallığınızı yapmak için, Sarayı koşuşturmayı umuyoruz: Krallık.Bu oyun hustle castle apk
3.0/5 Votes: 2
Updated
December 3, 2021
Size
135M
Version
1.47.0
Requirements
4.4 and up
Get it on
Google Play

Report this app

Description

hustle castle hile

hustle castle hile hileli mod Bir kalkınma moğoluna dönüşmek ve kendi krallığınızı yapmak için, Sarayı koşuşturmayı umuyoruz: Krallık.

Bu oyun hustle castle apk indir, oyunculara günlük yaşam boyunca iyi vakit geçirmelerine ve bu destansı alemin ilgi çekici seviyelerini deneyimlemelerine yardımcı olarak eğlenceli teşebbüsler ve açıklamalar sunar.

Oyuncular bir hükümdara dönüşebilir, burada koşabilir ve denetleyebilir, mod apk olağanüstü ve şaşırtıcı bir bölge inşa edebilirler. Şimdi bu oyun getiren çok sayıda yeni şeyleri takdir etme şansı katıl.

Bu oyunda yer alırken, büyük bir atış, güç, kontrol ve muazzam bir alemin yönetim kurulu olan bir bireyin rolünü üstleneceksiniz. Makul faaliyetleri, bina ile bireylere yardımcı olmak ve yaşam başlayan meslekler ile işine devam eder.

Oyuncular her yerden çok sayıda yeni sakin alacaklar; inanılmaz bir bölge inşa etme konusundaki fantezinizi anlamanıza yardımcı olacak unsurlar olacaklar.

Bir mal sahibi olarak, arzularınızı yerine getirmeniz için koşullar yaratmak için nasıl davranacağınızı ve kurnaz, yaratıcı metodolojileri nasıl geliştireceğinizi bilmelisiniz hileli apk.

hustle castle hile

Kendiniz için bir saray kurma seçeneğine sahip olmak gerçekten zor. Zorluklar ve zorluklar sürekli olarak sizin için sıkı oturuyor. Orklarla, insanları yok eden ve onlardan yararlanan iğrenç goliatlarla savaşacaksınız.

Düşmanlar sürekli saklanıyor, hustle castle hile bu da size çok sayıda tehdit oluşturuyor. Genellikle çılgınlaşmaları için gerçekliğinizi yok etmeleri ve yok etmeleri gerekir.

İnanılmaz büyüler yansıtabilir hustle castle hile, düşmanları yok etmeyi kolaylaştırabilirsiniz, örneğin büyülerle ve kaderinizi değiştirebilecek farklı tekniklerle savaşın.

Bir hükümdara dönüşürken asıl yapmak istediğin şey kendi sarayını inşa etmek. Güçlü bir yuva, sağanak ve rüzgardan uzak tutulacak bir yer eklemek ve yapmak için bireylere katılmalı ve bolluğunuzu ve gücünüzü doğrulamalıyız.

Yeni odalar toplayacak ve onları ünlü odalara dönüştürerek güncelleyeceksiniz. Buradaki her şey sağlam ve kaliteli malzemelerle inşa edilecek ve yapılacak. Hemen şimdi inşa edin, daha sonra hızlı bir şekilde bitmesi hedefiyle.

Bireylere daha fazla bilgi vermek ve başka bir bilgi tabanı oluşturmalarına yardımcı olmak için, hustle castle hile onlar için öğretim sınıfları açmalısınız.

Alemin, bireylerin, yaratıkların ve genel çevrelerinin temellerine açıkça hakim olmalarına yardımcı olmalı, onları bireylerin birbirleriyle adil ve sorunsuz bir şekilde konuşabilecekleri bir dil oluşturmaları ve bir araya getirmeleri için eğitmelisiniz.

Her yolcu başka bir yeteneğe aşina olacak. Ortaçağ’ın karakterlerini öngören taklit oyununa katılın ve daha sonra cesur şampiyonları eğitin, bu krallığı sağlamak için düşmanlarla savaşmanıza izin verin.

Bu oyuna katılırken, arkadaşlarınızla oynayabilir veya çeşitli düzensiz oyuncularla oynayabilirsiniz. Birlikte birçok zorluktan geçecek ve her durum için birlikte takdire şayan bir şekilde çalışacaksınız.

Ayrıca, gizemli hapishanelerde ortaya çıkan hazineleri ve değerli şeyleri bulmak için onlarla birlikte gideceksiniz hustle castle hile.

Çok sayıda tehlikeli durum olması durumunda, rakibinizi yenmek için birbirinize yardım etme ve yardım etme şansınız da olacaktır. Başkalarıyla yaratıcı, genellikle avantajlı bir şekilde oynamaya katılmaya ne dersiniz?

Birincil kişi üzerinde hustle castle hile elden geçirmeyi ve çalışmayı göz ardı edemezsiniz; yeteneklerini adım adım keskinleştirmeniz ve daha da geliştirmeniz gerekir.

Bu noktadan sonra, onları tamamen yeni bireyler hustle castle hile, anlayışlı ve yetenekli bireyler ve inanılmaz derecede zengin olacak şekilde güncelleyeceksiniz.

Siz ve bireyler arasında toplanmaya başlamak, hustle castle hile bir düzenleme yapmak ve hikayeler sunmak için bir toplanma alanı oluşturun ve oluşturun.

Birçok bireyin yavruları genç tomurcuklar olacak, tüm alem için olağanüstü bir arzu olacak ve onlar, alemin adım adım daha topraklı olmasına yardım etmek gibi aleme hizmet etmek için büyüyecek bireyler olacaklar.

Karakterlerin nasıl yapılacağı ve enerjik ve büyüleyici bir şekilde nasıl üretileceği ile çok sayıda oyuncu ilgisini çekiyor ve enerjilendiriliyor. Bu nedenle, daha fazla birey çekiyor.

Hustle Palace: Dream Realm – arkaik saray üzerinde çalışacak ve grup Fiend silahlı kuvvetlerine karşı savaşacaksınız. Tasarımcılar bu oyun görevinde çok sayıda türe hemen katılabilirler, bir rüya ülkesinde meydana gelen etkinlik.

Efendi, hükümdarın sarayını yakaladı ve onu kızıyla birlikte ele geçirdi ve onları esaretten kurtarmak için kaleyi kontrol etti. Oyuncu, salon alanı, salon, depo ve kraliyet odası dahil olmak üzere mahkemede yeni odalar açar.

Ardından, bu noktada hustle castle hile, sorumluluğu başarılı bir şekilde iletmek için kalabalığınızı ekleyin.

Güçlü düşmanları tek başına yönetemezsin, bu yüzden savaşçıları eğit, yeteneklerini geliştir ve onlar için yeni şeyler al. Bu noktadan sonra, canavarlara, şeytanlara ve olağanüstü yaratıklara karşı mücadelede kötülükle yüzleşmek için savaşçıları gönderirsiniz.

Hustle Palace, hustle castle hile birçok seviye ve oyuncunun sarayına saldırmanız gereken çok oyunculu bir mod ile kapsamlı bir hikaye sunuyor.

Acele Sarayda, lord ve bir çaba aleminiz imal ve foster, konuları denetleyecek, davetsiz misafirleri kovmak ve etki alanı büyür vardır. Hükümdar olan ve yeni yetenekleri güvence altına alan birey, yeni girişimler üstlenir, denetlenir ve hizmetkarlarını güvence altına alır.

Deneklerle başlayacaksın, hustle castle hile pozisyonlara tırmanmalarını sağlayacaksın ve yaptıklarında standart günlük uygulamalarına dönecekler.

Oyun oynayan bireyler ayrıca çok yönlü tüccarlardan olağanüstü düzenlemeler alma konusunda hevesli olma eğilimindedirler. Stok, keyifli koruma ve silahlar ve hatta evcil hayvanlar içeren bir başka yıl ortası sandığı içeriyor.

Kararsız olmamaya çalışın; daha iyi ve daha etkili olmak için bu fırsattan yararlanın. Birçok dövüşte efsane, hayvanlar, sfenksler, dinozorlar ve hatta efsanevi yılanlar gibi farklı inanılmaz düşmanlarla savaşacak.

Çatışmanın beraberinde getirdiği iş miktarı ve zor çalışma gösteriyor. Oyuncu yeni saray odaları oluşturur ve mevcut odaları yeniden tasarlar. Bütün dünya senin sarayın.

Deneklerinizin kapasiteleri sınırsızdır; yeni yeteneklere hakim olabilirler ve ihtiyaç duydukları herhangi bir donanımla kendilerini donatabilirler.

Kahramanlar ve olağanüstü eğitimciler hazırlayacak ve onları koruyacaksınız, ancak eğitmenleri eşdeğer veya daha üstün uzmanlığa sahip erkeklerle takas etmelisiniz. Sarayını yakan biri var bir gün yerle bir edebilirsiniz.

Çok sayıda olağanüstü sandık çevrimiçi kumar kulübü servet sunar: yeni düşmanlar, yeni görevler ve yeni gerekçeler. Mücadeleyi yönetmekten bıkmış olma ihtimaline karşı, işe koyulun. Sürekli olarak bir oyuncu oturum açarsa, bir ödül doğal olarak sizi ağırlar.

hustle castle hile apk indir

Hustle Palace’a geldiğinizde, gerçekten arkaik bir sarayın yöneticisi ve uzmanı olursunuz. Burada yeni konular ediniyor, onlara teşebbüsler tahsis ediyor, akrabalarınızı hazırlıyor ve güvence altına alıyorsunuz.

Kaleni inşa et, o zaman bu noktada düşmanlarına meydan oku. Şişman şampiyonlarınız parıldayan koruyucu tabakada şaşırtıcı görünüyor.

Senin sorumluluğun krallığı kurmak ve güvenceye katılmaktır, bu yüzden orduyu sürdürmek ve orduyu dövmek, siperi bulmak, hükümdarı püskürtmek ve düşmanın sarayını yakmak için hazırlamak istiyorsun.

Bütün gün, kurnaz adamların başlarını, kulaklarını bir tüyle çizmeleri gerekiyor. Tezgahtar yere bozuk para döktü ve metal kalpazan demir bloğu sadece gelişmeniz için ayağınıza düşürdü.

Gerçek uzmanları planlayın, iyi durumda ve güçlü olun, bir arkadaşlık sitesi oluşturun ve yeni bireyleri ağırlayın; çok geçmeden gelişecek ve size hizmet etmeye devam edecekler.

Google Play

Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *