Report this app

Description

Driver Jobs

Drivers Jobs Online Simulator Burada oyunla ilgili tüm detayları ve simülasyon sporunu içeren tüm öğeleri ortaya çıkaracaksınız. Driver Jobs On-line Simulator Apk, öncelikle Android’e dayanan çok oyunculu bir on-line otomobil simülasyon rekreasyonudur. Dinamik Video video oyunları, en yeni çok oyunculu sporu olan Sürücü İşleri Çevrimiçi Simülatörünü sundu.

Driver Jobs Oyunda, minibüsler, arabalar, otobüsler, minibüsler ve daha fazlası ile birlikte arkadaşlarınızla birlikte sürebileceğiniz birçok Brezilyalı otomobil var. Dinamiklere yanıt olarak, oyun Aralık ayında başlatılabilir, ancak bazı engeller nedeniyle, 2022’in ilk çeyreğinden daha erken başlatılacak.

dinamik Video video oyunlarının en yeni sporu, yepyeni Android platformunun mankenine perspektif, grafik ve fizik getiren bir spor.

İzleme: büyük işletmelerde kargo taşımacılığı ve dağıtımı
Otobüs yolculuğu – yolcuları ayrı bir metropolde titizlikle taşıyın
Yolculuk – Yolcuları tamamen farklı yerlere götürün, yarışın bir parçası olun

On-line sürücüleri van Sürücü: otomobil yük ve tüm şehirler için gemi
Arkadaşlarınızla on-line oynayın
Aracınızı özelleştirin
Gerçek Fizik
Pratik atmosfer

Şirket, 2022’nin ilk çeyreğinde oyunun hızlı bir şekilde başlatılabileceğinden bahsetti, kesin lansman tarihi hakkında hiçbir fikrimiz yok, yine de, çevrimiçi Sürücüler muhtemelen yukarıda bahsedildiği gibi başlatılacak, tüm bilgiler burada bulunabilir; Totalmod  YouTube kanalında.

Ardından, zaman kaybetmeden giriş yapın ve sporla ilgili daha fazla ayrıntı için yukarıdaki resme tıklayarak videoyu izleyin.

Bu ayırt edici özellik, müşterilerinizin her zaman korunmasını sağlar. Bu uygulamayı Google Play perakendecisinde bulamazsanız, her zaman bu web sitesinden edinebilirsiniz. Bu yardımcı programı Android sürücülere düşündüğünüzden daha erken yerleştirmek için aşağıdaki adımlara uyun.

Sürücüler On-line Geçmişte Yaklaşık 4 ay, bu 12 ay 2021, Dinamik Video Video oyunlarının en son geliştiricisi, Dünya Kamyon Sürüş Simülatörü ve Dünya Otobüs Sürüş Simülatörünün benzer geliştiricisi teklif edildi, yine de şirketin oyunun elde edilmesini engelleyen bazı sorunları vardı. Bu şu anda 2022’nin ilk çeyreği.

Toplam başlığa göz atın ve oyunun kayıt tarihini ve Dynamic Video video games’in tüm sosyal ağlarında paylaştığı birçok seçenek arasından bilgi edinin.

Şu anda, “On-line Sürücü İş Simülatörü” olarak adlandırılan yeni sporumuzun görüntülerini göstermek için On-line Sürücülere ulaştık. 2022.

Ayarlar boyunca ”Bilinmeyen Kaynaklar” a gidin. Bundan sonra Güvenlik’e gidin ve güvenlik seçimini etkinleştirin.
Sürücüler On-line Android makinenizin süpervizörüne gidin ve Sürücü İşlerinin On-line Simülatörüne tıklayın. Şimdi almanın tam zamanı olabilir.

Mobil ekranda iki seçenek bulunabilir. Çalışan bir sisteme koymak için iki strateji vardır ve yapmanız gereken tek şey Android makinenizde hızlı bir şekilde başlatmaktır.

Cep telefonunuzun ekranında seçeneklerin bulunduğu bir açılır pencere keşfedeceksiniz. Görünmesi için biraz beklemeniz gerekiyor.
Tüm indirme ve yüklemeler tamamlandığında, “Aç” seçeneğine tıklamanız ve ekranı mobil makinenizde açmanız yeterlidir.

Google Play

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *