dijital okul

1.1.0

dijital okul Android 4.2 ve üstü için dijital okul APK kaydı veriyoruz. dijital okul ücretsiz Eğitim uygulamasıdır. Cep telefonunuza indirmek ve tanıtmak zor de
0/5 No votes
Updated
November 9, 2021
Size
11M
Version
1.1.0
Requirements
4.2 and up
Get it on
Google Play

Report this app

Description

dijital okul

dijital okul Android 4.2 ve üstü için dijital okul APK kaydı veriyoruz. ücretsiz Eğitim uygulamasıdır. Cep telefonunuza indirmek ve tanıtmak zor değil.

Çok fazla sorun değilse, apk plz’nin için ilk ve ücretsiz katkısız apk yükleyicisini neredeyse hiç ayarlama yapmadan sunduğunu bilin.

Normal derecelendirme, playstore’daki 5 yıldızdan 2.10’dur. hakkında bilgi edinmeniz gerektiğini varsayarsak, daha fazla veri için FERNUS destek topluluğu’nu ziyaret edebilirsiniz.

dijital okul

Buradaki tüm uygulamalar ve oyunlar, olduğu gibi ev veya bireysel kullanım içindir. Herhangi bir apk indirmesi telif hakkınızı ihlal ederse, lütfen bizimle iletişime geçin. tasarımcı Fernus’un mülkü ve markasıdır. yayınları akıllı optik okuma ile testlerinizin sonucunu bir kaç saniyede öğrenebilirsiniz.

Bilgisayarlı Okul apk kaydının derecelendirme puanı 10 üzerinden 7.4’tür. Bu tam bir reyting. Google play Store’daki en iyi uygulamaların büyük bir bölümünün Aralık ayından 10’a kadar puanları vardır.

Google play Store’daki tam açıklama sayısı 521’dir. Beş yıldızlı anketlerin sayısı 263’tür. Bu uygulama 103 müşteri tarafından korkunç olarak değerlendirildi. Google play store’da değerlendirilen indirme sayısı 10.000’den fazla indirmedir.

İleri Okul(dijital okul) Eğitimin sınıflandırılmasında yer almaktadır: etiketleri vardır. – tarafından oluşturulan olmuştur. IYCWorld Softınfrastructure Pvt. Ltd. Şti..

ile [email protected] bize e-posta yoluyla veya http://iycworld.com sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Advanced School(dijital okul), 2.2(Froyo) + uyarlamasında bulunan android çalışma çerçevesine sahip cihazlarda tanıtılabilir.

Sadece ilk apk kayıtlarını veriyoruz. Bu sitedeki materyallerden herhangi birinin ayrıcalıklarınızı kötüye kullanması durumunda, bunu bize bildirin.

Aynı şekilde Google’ın apk belgesini indirebilir ve android emülatörleriyle, örneğin büyük nox uygulama oynatıcısı, bluestacks ve koplayer ile çalıştırabilirsiniz.

Dahası, Advanced School’un apk belgesini indirebilir ve örneğin bluestacks veya koplayer gibi android emülatörleriyle çalıştırabilirsiniz. Sitemizde erişilebilir Bilgisayarlı Okul apk Formları: 4.6, 4.5, 4.4, 4.3, 4.1 ve diğerleri.

dijital okul

Burada Android 4.2+ ve üstü için belgesini veriyoruz. dijital okul uygulaması, uygulama mağazasının Talimat sınıfına kaydedilir.

Bu en taze ve en yeni şeklidir ( com.fernus.modpro.dijitalokul ). Cep telefonunuza indirmek ve tanıtmak zor değil. En sevdiğiniz programı kullanarak uygulamayı indirin ve uygulamayı tanıtmak için uygulamayı tanıtın, belirsiz kaynaklardan başvuru kurulmasına izin vermeyi unutmayın.

Doğrudan indirme bağlantısı yüksek hızlı indirme veriyoruz. Çok fazla sorun olmazsa, APK için ilk, ücretsiz ve katkısız apk yükleyicisini neredeyse hiç değişiklik yapmadan sunduğumuzu bilin.

Buradaki tüm uygulamalar ve oyunlar, olduğu gibi ev veya bireysel kullanım içindir. Herhangi bir apk indirmesi telif hakkınızı ihlal ederse, lütfen bize ulaşın. mühendis Fernus’un mülkü ve markasıdır.

Bunu teşvik eden kuruluş / mühendis hakkında bilgi edinmek için FERNUS sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Buradaki tüm uygulamalar ve oyunlar, olduğu gibi ev veya bireysel kullanım içindir. Herhangi bir apk indirmesi telif hakkınızı ihlal ederse, lütfen bize ulaşın. mühendis Fernus’un mülkü ve markasıdır.

Bunu teşvik eden kuruluş / mühendis hakkında bilgi edinmek için FERNUS sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu uygulamanın tüm formları apk bizimle erişilebilir: 1.0.0. Aynı şekilde dijital okul’un apk’sini indirebilir ve ünlü android emülatörlerini kullanarak çalıştırabilirsiniz.

Google Play

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *